You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KUTLU & AVCI MATBAASI

1989 Yılında Faaliyete başlayan Firmamız sektöre hizmet vermeye başlamıştır.

SÜREKLİ FORM

2000 yılında makine parkuruna Bobinden Pakete Baskı yapabilen 4 renk Edelman V38 sürekli form baskı makinesi eklemiştir. Akdeniz bölgesinde bu anlamda hizmet veren tek firma olmuştur.

KUTLU & AVCI PLAZA

Kutlu & Avcı müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2004 yılında 2542 m2 kapalı alanı olan 6 katlı iş merkezinin inşaatına başlamıştır.

KUTLU AVCI OFSET FORM BASKI

 2005 yılının Eylül ayında plazaya taşınarak KUTLU AVCI OFSET FORM BASKI REKLAM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. kurmuştur. Bir ilke daha imza atarak Akdeniz bölgesinde matbaa sektöründe 2542 m2 kapalı alana sahip tek firma olmuştur

Heidelberg Speedmaster

2007 yılında Heidelberg Speedmaster 4 renk CD 102 ofset baskı makinesi, CTP Kalıp makinelerini tesisine ilave etmiştir.

Heidelberg Speedmaster 5+1

2012 yılında atılımlarına devam eden şirketimiz. Yine Akdeniz Bölgesinde bir ilki gerçekleştirerek Heidelberg Speedmaster 5 renk + Dispersiyon lak CD 102 LX model baskı makinesini parkuruna ilave etmiştir.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi

2015 Yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 kapalı alanda hizmet veren Oluklu Mukavva kutu ve Ambalaj tesisini hizmete almıştır. Ambalaj sektöründeki yatırımlarına hız veren şirketimiz Oluklu mukavva ve koli üretimine uygun makine parkurunu genişletmiştir. Oluklu mukavva üretim hattımız, 125 cm genişlikte olup E, B, EB, dalga olarak Levha ve ondüle üretimi yapılmaktadır. Kutu ve Ambalaj tesisimiz bünyesinde KRAFTLINER, IMITATION KRAFTLINER, TESTLINER, BEYAZ KRAFTLINER, BEYAZ TESTLINER, FLUTING standartlarında kağıt olmak üzere 80-175 gr arasında Levha ve Ondüle üretimi yapılmaktadır. Kullandığımız kağıt çeşitlerinin FSC sertifikası bulunmaktadır. Bu hatta üretilen oluklu mukavva kartonların işlenmesi için; Etherna Kesim Makinaları, Oluklu Mukavva sıvama makinaları, İnlayn Koli baskı kesim yapıştırma hattı, Oluklu mukavva dikiş makinaları ile üretimine devam etmektedir.

Organizede 2. Tesis

2021 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yeni tesis yatımımız ile 6.000 m2 kapalı alanda hizmet veren Ofset Form ve Ambalaj Baskı tesisini açmıştır.

Baskı Sonrası

Tesisimizde Baskı sonrası işlemde, 2 Adet 70x100 kırım makinesi, 4 forma Robotlu Tel Dikiş, Pony 5 Amerikan Cilt Sıcak Tutkal, Otomatik Forma Harman, Aster İplik Dikiş, Otomatik Spiral, Kapak Taslama, 52x74 Kazanlı Kesim, 52x74 Varak Baskı, Kutu Yapıştırma makineleriyle güçlü bir mücellithane tesisimiz mevcuttur.

Günümüzden bu güne

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan toplamda 16.000 m2 tesisimiz ile Akdeniz bölgesinde 32 yıllık deneyim ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.